×
Шукати вакансії

×
Зачекайте будь-ласка ..
Повідомлення відправлено!
Даний сайт використовує печиво (cookies), завдяки якому наш інтернет-ресурс може працювати краще. Дізнатися більше

Франчайзинг

EUROKADRA пропонує унікальну на польському ринку тимчасової зайнятості та аутсорсингу франчайзингову систему. Офіси, що працюють на таких умовах, уже функціонують в Кошаліні, Любліні, Сопоті та Вроцлаві.

 

Співпраця з франчайзі включає наступне:

 

 

Що отримує франчайзі?

 

 • Перевірена марка і чітко сформульовані умови

  Приймаючи рішення співпрацювати з групою Eurokadrą, франчайзі буде здійснювати свою діяльність під ім'ям добре відомої на ринку марки. Франчайзингова система є першим такого типу новаторським проектом в сфері тимчасової зайнятості, консалтингу та аутсорсингу в Польщі. Умови співпраці і система розрахунку чітко визначені, а понесені на діяльність витрати повертаються через 18 місяців.

 • Поддержка деятельности

  Франчайзі за підтримки компанії Eurokadra отримує ряд переваг, пов'язаних з розвитком своєї діяльності. Перш за все, отримує підтримку досвідченого на ринку партнера. Численні навчання і підвищення кваліфікації забезпечать йому організацію роботи офісу. Він також може розраховувати на постійну допомогу та правову підтримку компанії Eurokadra.

 • Больше возможностей

  Мати своє агентство під маркою Eurokadra - це гарантія можливостей, які будуть недоступні для інших малих підприємців, що мають даного типу агентства. Доступ до унікальних послуг і продуктів Eurokadra, перспектива обслуговування головних проектів Eurokadra на локальному рівні та виняткове право на проведення заходів компанії Eurokadra в даній місцевості - це прямий шлях до розвитку і досягнення успіху на ринку. Франчайзі має також можливість брати участь в маркетингових заходах і промо-акціях компанії Eurokadra, що підтримують також локальний розвиток. Кожне франчайзингове агентство може постійно розвиватися і забезпечити оптимальне функціонування агентства завдяки впровадженню перевіреного ноу-хау.

 

Вартість франшизи:

 

 • початкові витрати на створення агентства - інвестиція в приміщення: близько 13 тис. злотих
 • Одноразова первісна ліцензійна оплата: 25 тис. злотих нетто, яка включає: навчальний пакет -100 годин, пакет матеріалів для візуалізації офісу (зовнішньої і внутрішньої); Оперативне керівництво разом з додатками і процедурами,
 • Поточна ліцензійна оплата: 7%,
 • Поточна маркетингова оплата: 3%.

 

Додаткова інформація:

 

Умовою для франчайзі є відкриття офісу в приміщенні площею 30м2, яке повинно знаходитися в місці з високим суспільним потоком, а також легко доступним і добре видимим. Відсутність досвіду в галузі не є перешкодою для початку діяльності. Основні вимоги: старанність, максимальна віддача для реалізації проекту і бажання розвиватися. Інформацію про систему франчайзингу можна отримати за адресою:

k.sikora@eurokadra.com.pl або номером телефону: 607-909-739

Як з нами зв'язатися

www.eurokadra.com

Політика конфіденційності

Powered by Quick.CMS

Created by bcweb.pl