×
Шукати вакансії

×
Зачекайте будь-ласка ..
Повідомлення відправлено!
Даний сайт використовує печиво (cookies), завдяки якому наш інтернет-ресурс може працювати краще. Дізнатися більше

EUROKADRA jest już na Ukrainie

Grupa EUROKADRA ma przyjemność poinformować Państwa o otwarciu przedstawicielstwa firmy w Kijowie, w sercu Ukrainy. Funkcjonuje już nasza bliźniacza strona internetowa dla klientów i  partnerów z Ukrainy na którą serdecznie zapraszamy tutaj.

Na rynku ukraińskim pragniemy zapewnić kompleksową pomoc dla wszystkich pracodawców zmagających się z problemem braków kadrowych. Pomożemy w pozyskaniu pracowników, spełniających Wasze oczekiwania. Współpracujemy już z wieloma pracownikami i zleceniobiorcami z Ukrainy, dlatego poszukiwanie wraz z nami kandydatów na nowe stanowiska pracy może odbywać się szybciej i bardziej efektywnie.

Wiemy, że zdobycie cennych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe i umiejętności do wykonywania danej pracy, jest w dzisiejszych czasach coraz trudniejsze i wymaga dużego zaangażowania. Dlatego nasza Agencja Eurokadra przejmuje w sposób kompleksowy te obowiązki od swoich partnerów. W procesie pozyskiwania kompetentnych pracowników wykorzystujemy nasze doświadczenie i talenty w zakresie headhuntingu i rekrutacji.

www.eurokadra.com

Політика конфіденційності

Powered by Quick.CMS

Created by bcweb.pl