Franczyza - EUROKADRA - Wspieramy Twój biznes
×
SZUKAJ OFERTY

×
Proszę czekać..
Wysłano!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Franczyza

EUROKADRA oferuje unikatowy na polskim rynku pracy tymczasowej i outsourcingu system franczyzowy. Biura handlowe działające na tych zasadach funkcjonują już w Koszalinie, Lublinie, Sopocie i Wrocławiu.

 

Współpraca z franczyzobiorcą obejmuje następujące obszary:

 

 

Co zyskuje franczyzobiorca?

 

  • Sprawdzona marka i jasno sformułowane zasady

    Podejmując współpracę z grupą EUROKADRA, franczyzobiorca będzie prowadził swoją działalność pod szyldem znanej i cenionej na rynku marki. System franczyzowy jest pierwszym tego typu, nowatorskim projektem w dziedzinie pracy tymczasowej, doradczej i outsourcingowej w Polsce. Zasady współpracy i system rozliczeń są jasno określone, a koszty poniesione na rozpoczęcie działalności zwracają się maksymalnie po 18 miesiącach.

  • Wsparcie w działalności

    Franczyzobiorca pod opieką EUROKADRY osiąga szereg korzyści związanych z rozwojem swojej działalności. Przede wszystkim zyskuje wsparcie doświadczonego na rynku partnera. Liczne szkolenia wstępne i dokształcające zapewniają mu przygotowanie merytoryczne do prowadzenia placówki. Może również liczyć na późniejszą pomoc merytoryczną i opiekę prawną EUROKADRY.

  • Większe możliwości

    Prowadzenie placówki pod marką EUROKADRY zapewnia możliwości, które są nieosiągalne dla innych mniejszych przedsiębiorstw prowadzących tego typu agencje. Dostęp do unikalnych usług i produktów EUROKADRY, perspektywa obsługi centralnych projektów EUROKADRY na szczeblu lokalnym i wyłączność na prowadzenie działań EUROKADRY w danej lokalizacji to prosta droga do rozwoju i odniesienia znacznego sukcesu na rynku. Franczyzobiorca ma również możliwość uczestnictwa w działaniach marketingowych i promocyjnych EUROKADRY wspierających rozwój także lokalnych placówek. Każda placówka franczyzowa może stale rozwijać się i zapewnić placówce optymalne funkcjonowanie dzięki przepływu sprawdzonego know-how.

 

Dodatkowe informacje:

 

Warunkiem stawianym franczyzobiorcom jest uruchomienie placówki w lokalu o powierzchni około 30m2 usytuowanym w miejscu o dużym natężeniu ruchu publicznego, a przy tym łatwo dostępnym i widocznym. Brak doświadczenia w branży nie stanowi przeszkody w rozpoczęciu działalności. Podstawowym wymogiem natomiast są: pracowitość, zaangażowanie w projekt i chęć rozwoju.

Skontaktuj się z nami

www.eurokadra.com

Polityka prywatności

Powered by Quick.CMS

Created by bcweb.pl