PFRON (Державний Фонд Реабілітації Інвалідів) - Eurokadra - Агентства тимчасового працевлаштування та кадрового консалтинг
×
Шукати вакансії

×
Зачекайте будь-ласка ..
Повідомлення відправлено!
Даний сайт використовує печиво (cookies), завдяки якому наш інтернет-ресурс може працювати краще. Дізнатися більше

PFRON (Державний Фонд Реабілітації Інвалідів)

Оптимізація витрат, пов'язаних з PFRON (Державний Фонд Реабілітації Інвалідів)

 

Згідно з польським законодавством працедавець, який не працевлаштовує 6% інвалідів на своєму підприємстві, зобов'язується сплатити певну суму в Державний Фонд Реабілітації Інвалідів. Обов'язкового внеску можна уникнути, маючи відповідно високий показник працевлаштування інвалідів. Крім того, приймаючи рішення працевлаштувати їх, можна отримати доплату за нові робочі місця. Обов'язки, пов'язані з PFRON, часто це дуже складна процедура. Аудит групи Eurokadra є інструментом, який допоможе вибрати оптимальне рішення і спростить його впровадження, мінімізуючи витрати, пов'язані з фондом.

 

Переваги проведеного аудиту.

 

Проведений нами аудит знижує фактичні витрати на PFRON (Державний Фонд Реабілітації Інвалідів). Професійно виконаний аналіз дозволяє визначити, яке рішення, передбачене законодавством, найбільш оптимальне з фінансової точки зору і розвитку підприємства. Скорочення витрат становить близько 60%, а в разі прийняття запропонованих нами умов - 100%.

 

Що таке аудит?

 

Проведений в області оптимізації PFRON (Державний Фонд Реабілітації Інвалідів) аудит полягає в експертному аналізі внутрішніх чинників підприємства і виборі найбільш ефективного вирішення. Аудит здійснюється двома шляхами:

  • аналіз стану працевлаштування,
  • аналіз робочих місць.

На підставі аналізу стану працевлаштування на підприємстві вказується розмір обов'язкових платежів в фонд. Проведений аналіз робочих місць дозволяє визначити можливість зайнятості інвалідів і зниження витрат на PFRON. Аудит в цій області включає в себе:

  • визначення потенційних робочих місць, придатних для інвалідів на підприємстві,
  • визначення специфіки організації робочого місця і вибір ефективних технологій з точки зору дизфункції і можливості зайнятості інвалідів,
  • складання заяви про повернення понесених витрат у результаті обладнання або створення нового робочого місця для працівників-інвалідів.

 

Переваги аудиту.

 

Результати та висновки, сформульовані на підставі проведеного аудиту, призводять до вибору найбільш доцільних заходів і приносять реальну користь. Зокрема це:

  • налагодження співпраці з іншими підприємствами, які працевлаштовують інвалідів,
  • зайнятість відповідної кількості людей з обмеженими можливостями,
  • можливість отримати компенсацію за працевлаштування інваліда.

Компанія Eurokadra після ретельного аналізу результатів аудиту вибирає оптимальне рішення ведення Вами Господарської Діяльності. Результатом аудиту також є забезпечення низкою правових і економічних інструментів, необхідних для реалізації обраної категорії дій. Кожне рішення приносить мінімізацію витрат з PFRON, а також матеріальну вигоду, пов'язану з поверненням інвестиції в обладнання робочих місць.

 

Детальніше:

 

Обслуговування пропозиції PFRON

Аудит PFRON

Як з нами зв'язатися

www.eurokadra.com

Політика конфіденційності

Powered by Quick.CMS

Created by bcweb.pl