×
SZUKAJ OFERTY

×
Proszę czekać..
Wysłano!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Pracownik do rozładunku i załadunku kontenerów

Numer ogłoszenia: 746
Stanowisko pracy: Pracownik do rozładunku i załadunku kontenerów
Miejsce pracy:

EUROKADRA FS Sp. z o.o (nr certyfikatu 8261) poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko pracownik do rozładunku i załadunku kontenerów dla firmy z branży logistycznej.

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki ul. Bysewska 18

Wymagania:

  • dyspozycyjność 
  • mile widziane doświadczenie przy rozładunku, załadunku kontenerów


Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek  kontenerów (2 - 3 dziennie)


Oferujemy:

  • stawka 44,50netto /kontener duży
  • stawka 35 netto/kontener małyOsoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 796112903 lub przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PANÓW DO ROZŁADUNKU KONTENERÓW.

 

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: 

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

 

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

www.eurokadra.com

Polityka prywatności

Powered by Quick.CMS

Created by bcweb.pl