agencja pracy katowice

Poznaj nas bliżej

Agencja Pracy w Katowicach

Eurokadra to ogólnopolska i prężnie działająca agencja pracy w Katowicach. Swoje doświadczenie budujemy od 2011 r.  Z dumą prezentujemy nasze sukcesy na rynku pracy. Doświadczenie, pasja i odpowiedzialne decyzje to podstawowe fundamenty, które pozwalają nam osiągnąć sukces.

Nasza agencja pracy w Katowicach oferuje kompleksową pomoc pracodawcom w zakresie pozyskiwania pracowników. Na każdym etapie współpracy dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu pracowników możemy pochwalić się szeroką bazą zadowolonych klientów. Jako agencja współpracujemy z firmami w całej Polsce. Z naszych usług korzystają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Na terenie Polski mamy zlokalizowanych 7 oddziałów:

 • Katowice
 • Zabrze
 • Poznań
 • Łódź
 • Sopot
 • Wrocław
 • Żyrardów

Nad bieżącym rozpoznaniem potrzeb naszych Klientów czuwa wykwalifikowany zespół koordynatorów mobilnych, działający również w miastach, w których nie ma stałych punktów obsługi.


Dlaczego my?

 1. Rekrutujemy w wielu branżach – oferujemy zatrudnienie w wielu dziedzinach. Kwalifikacje i doświadczenie pracownika pozwala nam wybrać dla niego właściwą ofertę pracy. Zapewniamy zatrudnienie w branży produkcyjnej, gastronomicznej, w budownictwie czy pracę na magazynach.
 2. Pomagamy w kwalifikacjach – ambitnym kandydatom pomagamy rozwijać się i podnosić swoje kompetencje. Oferujemy bogaty program szkoleń umożliwiających zdobycie nowych umiejętności. Uzyskane kwalifikacje poparte certyfikatami stanowią niewątpliwy atut podczas rekrutacji dokonywanej za pośrednictwem Agencji Pracy.
 3. Posiadamy również oferty dla studentów – większość ofert pracy skierowana jest do studentów. Elastyczny grafik pozwala dostosować godziny pracy do innych zajęć. Student ma szansę na zatrudnienie w dużej firmie. W ten sposób ma możliwość utrzymania pracy i perspektywy rozwoju. Takie rozwiązanie pozwala zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności bez konieczności zrezygnowania z edukacji.
 4. Zapewniamy zakwaterowanie i transport – naszą specjalnością jest pozyskiwanie pracowników z Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Białorusi i z krajów Azji Wschodniej. Pokazujemy, że osoby zza wschodniej granicy chętnie i sumiennie potrafią wykonywać swoje obowiązki. Skutkuje to nie tylko obopólnymi korzyściami, ale również satysfakcją każdej ze stron. Zatrudniając cudzoziemców, zapewniamy zakwaterowanie na czas wykonywanej pracy. Oferujemy również transport, by umożliwić dojazd pracownikom do miejsca pracy.
 5. Zapewniamy opiekę medyczną —  gwarantujemy ochronę przed niespodziewanymi wydatkami na leczenie. Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne, które w razie potrzeby  umożliwia skorzystanie z opieki medycznej w Polsce.

Współpraca z nami pozwoli Ci uzyskać:

​Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami przyniosła wiele korzyści, a zbudowane relacje miały charakter długoterminowy.


Eurokadra, czyli Agencja Pracy w Katowicach działa kompleksowo i świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas nie tylko zaangażowanie, ale również wysoka skuteczność, elastyczność rozwiązań, czy wysoka jakość usług. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny.

Cechuje nas profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Pracodawców oraz Pracowników zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pokażemy Ci, jakie są najlepsze rozwiązania dla Ciebie oraz dołożymy wszelkich starań, by współpraca z Nami przyniosła zadowolenie. Skontaktuj się z Nami, aby  poznać szczegółowo naszą ofertę.

Eurokadra to agencja pracy w Katowicach, która świadczy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu outsourcingu procesu rekrutacyjnego, ale także z zakresu legalizacji pracy i legalizacji pobytu obcokrajowców, zatrudnianych również bezpośrednio pod Klienta.

Opinie Pracowników

 • "Pracowałem przez nich na magazynie. W sumie praca ciążka, ale kasę zawsze wypłacali na czas."


  Jerzy

  ★★★★★
 • "Pracuję na dzień dzisiejszy dla Grupy Eurokadra na magazynie w Lublinie. Bardzo dobre warunki pracy oraz podejście do pracowników. Przed rozpoczęciem pracy pomogli ze wszystkimi dokumentami i zamieszkaniem. Jestem zadowolona!"


  Magda

  ★★★★★
 • "Witam, chciałbym powiedzieć o tym, że Grupa Eurokadra znalazła dla mnie fajną ofertę pracy z zakwaterowaniem".


  Sergiej

  ★★★★★
 • "Kasa na czas, dostałam od nich pracę po ponad roku bezrobocia. Nie miałam wielkiego pojęcia o pracy, którą wykonywałam - wszystkiego mnie nauczono. Po roku w agencji dostałam pracę na stałe. Dla mnie przygoda z pracą tymczasową była pozytywna - bezpośrednio nie mogłam znaleźć zatrudnienia przez wiele miesięcy. A niby że dużo pracy na rynku..."


  Barbara

  ★★★★★

Certyfikaty i referencje

  REKOMENDACJE SOMEO

  Firma SOMEO S.A. z siedzibą w Strzelcach Opolskich chce wyrazić swoje zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy z Grupą Eurokadra, która wspiera naszą firmę w zakresie usług produkcyjnych i magazynowych związanych z prowadzoną działalnością.

  Wyświetl certyfikat

  REKOMENDACJA NEXT ONE

  W imieniu firmy Next One Sp. z o.o. chcę wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Eurokadra S.A. ...

  Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJE SOMEO

Firma SOMEO S.A. z siedzibą w Strzelcach Opolskich chce wyrazić swoje zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy z Grupą Eurokadra, która wspiera naszą firmę w zakresie usług produkcyjnych i magazynowych związanych z prowadzoną działalnością.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA NEXT ONE

W imieniu firmy Next One Sp. z o.o. chcę wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Eurokadra S.A. ...

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJE MARTEX

Firma Martex Logistics sp. z o.o. poleca Grupę Eurokadra jako godnego zaufania partnera biznesowego, który wspiera naszą firmę w zakresie usług podwykonawstwa logistycznego i usług magazynowych na terenie naszego magazynu centralnego.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIEGE

W imieniu firmy Fiege chcę wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Grupą Eurokadra, która wspiera naszą firmę w zakresie usług podwykonawstwa logistycznego oraz usług magazynowych na terenie całej Polski.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA EUROCASH

Eurocash Logistyka poleca Grupę Eurokadra jako godnego zaufania partnera biznesowego, który wspiera naszą firmę w zakresie usług podwykonawstwa logistycznego i usług magazynowych na terenie naszych magazynów logistycznych.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY MID OCEAN LOGISTICS

Firmie Mid Ocean Logistics Poland zaprezentowaliśmy się jako profesjonalna i rzetelna agencja rekrutująca wykwalifikowanych pracowników. Nasz system selekcji i pozyskiwania profesjonalnych kandydatów został wysoko oceniony przez partnera.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY DGD

Spółka DGD jest kolejnym przedsiębiorstwem, które zaufało nam w działaniach związanych z PFRON. Doradztwo naszych specjalistów pozwoliło na wygenerowanie oszczędności i prawidłowe funkcjonowanie systemu zatrudnienia.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY SPM POLAND

Kolejnym partnerem Eurokadry jest SPM Poland. Agencja w ramach współpracy świadczy usługi logistyczne. Spółka uznaje nas za godnego polecenia rzetelnego partnera w relacjach biznesowych.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY UNIVEG LOGISTICS ODDZIAŁ NIEPRUSZEWO

Współpraca firmy logistycznej Univeg z Agencją Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. polega na rzetelnym partnerstwie, czyli terminowym i wysokim poziomie świadczonych usług.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY UNIVEG LOGISTICS ODDZIAŁ NIEPRUSZEWO

Współpraca firmy logistycznej Univeg oddział Niepruszewo z Agencją Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. polega na rzetelnym partnerstwie, czyli terminowym i wysokim poziomie świadczonych usług.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY FM LOGISTICS

Firma FM Logistics współpracująca z Agencją Pracy Tymczasowej od 2013 za nasze największe atuty uznaje elastyczność, dopasowanie do potrzeb klienta oraz sprawność w rekrutacji i selekcji pracowników.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY BUDUS

Spółka BUDUS współpracuje z Agencją Pracy Tymczasowej należącą do grupy Eurokadra od kilku lat. Jesteśmy partnerem pozyskującym dla firmy wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników budowlanych.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W OPOCZNIE

Grupa Eurokadra podejmuje się również aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach związanych z rynkiem pracy, gdzie występuje ze swoją ofertą. Ułatwianie znalezienia pracy osobom jej poszukującym jest dodatkowym pozytywem działalności naszych Agencji.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA CUKIERNI MISTRZA JANA SZCZECIN

Na podstawie dotychczasowej współpracy pragniemy polecić usługi Firmy Eurokadra S.A., które są świadczone bardzo rzetelnie i kreatywnie.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY REMONDIS

Firma Remondis, która wynajmuje pracowników Agencji Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, jest stałym partnerem grupy Eurokadra. Współpraca przebiega pomyślnie dzięki profesjonalizmowi, terminowości i rzetelności w wykonywaniu usług.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY EUROCASH S.A.

Zaangażowanie w rekrutację oraz przygotowanie merytoryczne pracowników dla naszego partnera Eurocash S.A. zaowocowało bardzo dobrą opinią spółki o Agencjach Pracy Tymczasowej grupy Eurokadra.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY NATURA

Referencje firmy Natura są owocem wieloletniej współpracy partnerskiej. Spółka docenia naszych pracowników za podejmowanie nowych wyzwań, kreatywność i dostosowanie się do potrzeb klienta.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY TIME SECURITY

Firma Time Security nawiązała współpracę z grupą Eurokadra w związku z zagadnieniami dotyczącymi PFRON. Doradztwo w ramach PFRON pozwoliło na optymalizację kosztów i uzyskanie oszczędności w firmie Time Security.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY NOVUM S.A

Firma Novum S.A. nawiązała współpracę z Agencją Pracy Tymczasowej grupy Eurokadra w celu pozyskania pracowników na stanowiska konsultantów Call Center. Niezwykle pomocny w tym procesie okazał się nasz profesjonalizm i znajomość rynku pracy.

🔗 Wyświetl certyfikat

REKOMENDACJA FIRMY FRESH LOGISTICS

Owocna współpraca w zakresie profesjonalnego podejścia do procesu rekrutacji, czyli szybkie reagowanie na potrzeby firmy Fresh Logistics stawia Agencję Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Eurokadra S.A. jako godnego polecenia partnera.

🔗 Wyświetl certyfikat

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu, zgodnie z Twoimi ustawieniami w przeglądarce internetowej. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących prywatności oznacza ich akceptację, co będzie skutkowało zapisywaniem danych osobowych opisanych powyżej na Państwa urządzeniach przez Administratora. Więcej informacji o zamieszczanych plikach cookie, możliwości zmiany ustawień, prywatności oraz polityce przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności i Klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych.