Rekrutuj z nami

Na Freelansie

Jeśli marzysz o pracy, która zapewni Ci niezależność, satysfakcję zawodową i szansę na rozwój, to praca jako Rekruter Freelancer jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dołącz do nas już dziś i otwórz drzwi do nowych, ekscytujących możliwości zawodowych.

Rekruter - Freelancer

Eurokadra to nowoczesna agencja pracy z siedzibą w Katowicach. Nasza firma zyskała uznanie na rynku dzięki wypracowaniu własnego, unikalnego modelu działalności opartego na wzajemnym zaufaniu, etyce oraz pełnym zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Nasze cele zawsze ściśle korespondują z celami naszych Klientów, dlatego nadrzędnym celem Eurokadra jest budowanie długotrwałych i owocnych relacji zarówno z Klientami, jak i Pracownikami.

Eurokadra — to doświadczony partner w branży HR.
Współpraca z Eurokadra to nie tylko znalezienie idealnego pracownika czy idealnej pracy – to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala nam budować trwałe więzi z naszymi Klientami i Pracownikami. Dążymy do tego, aby każdy krok naszej współpracy był oparty na wzajemnym szacunku, otwartości i transparentności.

rekruter

Jest to praca dla ciebie jeśli:

 • cenisz sobie niezależność i samodzielność w działaniu wiedząc, że najważniejsze są efekty
 • jesteś ukierunkowany na na osiągnie wysokich wyników
 • chcesz rozwijać swoją markę osobistą lub już to robisz 

Co zyskujesz dołączając do zespołu?

 • elastyczne zatrudnienie 
 • atrakcyjne wynagrodzenie za każdą zrekrutowaną osobę
 • elastyczne godziny pracy 
 • różnorodność projektów, nad którymi pracujesz

Jak do nas dołączyć?

 • Wyślij aplikację, którą znajdziesz na dole strony — możesz zrobić to już teraz!
 • Poczekaj na kontakt od naszego menago 🙂 
 • A przebieg całego procesu znajdziesz poniżej 😉

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie możesz zajrzeć pod te linki:

Korzyści współpracy z nami jako Rekruter - Freelancer

Niezależność i elastyczność

Jako Rekruter Freelancer masz pełną kontrolę nad swoim czasem i miejscem pracy. Możesz organizować swój dzień zgodnie z preferencjami, pracować z domu, kawiarni czy z dowolnego zakątka świata. To Ty ustalasz harmonogram, co pozwala Ci zrównoważyć życie zawodowe i prywatne.

Brak sztywnych struktur

Jako  Rekruter Freelancer nie musisz podlegać sztywnym hierarchiom i biurokracji. To pozwala na większą swobodę w podejmowaniu decyzji i działaniu zgodnie ze swoimi wartościami.

Różnorodność projektów

Pracując jako Rekruter Freelancer, nie musisz tkwić w jednym schemacie. Możesz pracować dla różnych klientów, branż i na różnych stanowiskach. Ta różnorodność to szansa na ciągły rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy.

Personal branding

Jako Rekruter Freelancer budujesz swoją osobistą markę w branży. Udowadniając swoje umiejętności, doświadczenie i skuteczność, zyskujesz zaufanie klientów i przyciągasz nowe projekty bez konieczności aktywnego szukania pracy.

Atrakcyjne zarobki

Jesteś rozliczony wg ilości osób zatrudnionych. Zatem Twoje wynagrodzenie i jego wysokość zależą tylko i wyłącznie od liczby zrekrutowanych osób na dany projekt.

Samorealizacja

Bycie Rekruterem Freelancerem pozwala na realizację własnych pasji i ambicji zawodowych. Możesz wybierać projekty, które Cię interesują, co sprawia, że praca staje się bardziej satysfakcjonująca i inspirująca.
Taka forma pracy stwarza wiele okazji do poznawania fascynujących ludzi i zdobywania unikalnych doświadczeń. Będziesz miał szansę współpracować z różnymi ludźmi i pogłębiać swoją wiedzę na temat różnych branż i trendów rynkowych.

Proces rekrutacji

1

Wysłanie zgłoszenia

Wyślij nam swoją aplikację – po przez formularz na dole tej strony

 

Rozmowa telefoniczna

Rekruter zadzwoni do Ciebie, aby przeprowadzić rozmowę i umówić termin spotkania i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty pracy.

2

3

Spotkanie online lub w siedzibie firmy

Zaprosimy Cię na krótką rozmowę i praktyczne testy weryfikujące Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

Decyzja o współpracy

Przekażemy Ci ja w ciągu 7 dni roboczych po spotkaniu

 
 
 

4

5

Formalności

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, ustalamy od kiedy rozpoczynamy naszą współpracę  później łapiesz wiatr w żagle i ruszasz do działania 

  Aplikuj

  1. Dane kandydata

  2. Jeśli nie masz CV w formie załącznika, możesz tutaj podać najważniejsze informacje o sobie.

  3. Dodatkowe informacje

  Skąd dowiedziałeś się o naszej ofercie?

  Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

  Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.