OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO NIEPOŁOMICE

Niepołomice koło Krakowa

Pełen etat

Nr agencji : 8252

Informacje dodatkowe

Data dodania: 15 maja 2023

Eurokadra — to doświadczony partner w branży HR.

Dla nas najważniejsi są ludzie. Na pierwszym miejscu stawiamy na legalność zatrudnienia, dzięki czemu możesz skorzystać z darmowej opieki medycznej i nie martwić się o swoją emeryturę.
A w razie jakiegokolwiek wypadku możesz spać spokojnie.
Twój pobyt w Polsce z nami zawsze jest legalny

Dla naszego klienta — lidera branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko operator wózka widłowego Niepołomice. Zatrudnimy osobę odpowiedzialną, komunikatywną i przede wszystkim dyspozycyjną. Jeśli stawiasz na rozwój, chcesz zdobywać nowe umiejętności zgłoś się do Nas.

Do twoich podstawowych obowiązków będzie należało wykonywanie i pomoc w pracach magazynowych, załadunki i rozładunki dostaw, czy obsługa wózka widłowego (jeśli masz uprawnienia na wózki UDT).

operator wózka widłowego niepołomice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO W NIEPOŁOMICACH:

  • przyjęcie materiałów magazynowych (rozładunek z naczep, sprawdzenie ilościowe, zamagazynowanie materiałów gabarytowych na magazynie wysokiego składowania 8 m oraz małych gabarytów (pojemniki do 12 kg) na trzypiętrowym magazynie półautomatycznym)
  • wydawanie materiałów gabarytowych na linie produkcyjną
  • obsługa wózka widłowego elektrycznego czołowego lub bocznego

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • dyspozycyjnych
  • gotowych do pracy zmianowej w godzinach 6:00 -14:00 ; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • mających uprawnienia UDT I lub II
  • gotowych do pracy na produkcji w branży automotive.

cO OFERUJEMY?

  • wynagrodzenie: 24,00 netto jeśli masz własne zakwaterowanie
  • praca od poniedziałku do soboty
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jak do nas dołączyć?

  • Wyślij aplikację — możesz zrobić to już teraz!
  • Poczekaj na kontakt od naszych rekruterów — na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Czekamy na Twoje zgłoszenie na stanowisko operator wózka widłowego Niepołomice. Kliknij przycisk „aplikuj”, by przejść do formularza zgłoszeniowego.
Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość.
Nasi pracownicy z działu Rekrutacji są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Dowiedz się więcej o naszej agencji:

Eurokadra Biznes – internetowa dla partnerów biznesowych
Eurokadra Expert – nasze usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej i księgowości

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie https://www.eurokadra.com/oferty-pracy/

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https://bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.

Proces rekrutacji

Wysłanie zgłoszenia

Zadzwoń, napisz SMS lub kliknij na "aplikuj" w ogłoszeniu o pracę.

1
2

Rozmowa telefonicza

Rekruter zadzwoni do Ciebie, aby przeprowadzić rozmowę i umówić termin spotkania i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty pracy.

Spotkanie w siedzibie firmy

Zaprosimy Cię na krótką rozmowę i praktyczne testy weryfikujące Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

3
4

Decyzja o zatrudnieniu

O tym, czy otrzymasz ofertę pracy, dowiesz się od razu po spotkaniu.

Umowa o pracę

Podejmujesz pracę w oparciu o korzystną umowę o pracę.

5

Miejsce pracy

Ta oferta jest chwilowo wstrzymana, w każdej chwili możesz dołączyć CV do naszej bazy, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą w celu rekrutacji na podobne stanowisko.