PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Ochmanów k. Krakowa

Pełen etat

Nr agencji : 8252


Informacje dodatkowe

Data dodania: 20 kwietnia 2022

Eurokadra — to doświadczony partner w branży HR.

Najważniejsi są dla nas ludzie. Oczekiwania naszych wymagających klientów kształtują i pokazują, jak udzielamy wsparcia w rekrutacji pracowników. Z każdym współpracujemy indywidualnie, tworząc partnerską atmosferę. Koordynacja rekrutacji i pozyskiwanie talentów nie są nam obce! Nowe projekty to nowe miejsca pracy.

Pracownik utrzymania ruchu

Nasza firma jest jednym z liderów międzynarodowych producentów okien i drzwi PCV w Europie. Główne filary naszej firmy to dobra atmosfera, zgrany zespół, stabilność zatrudnienia i praca przy różnych projektach. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pracownik utrzymania ruchu. Zatrudnimy osobę komunikatywną i odpowiedzialną, która nie boi się nowych wyzwań. Jeśli wykonywanie przeglądów i napraw maszyn, prowadzenie dokumentacji, raportowanie i współpraca z liderami poszczególnych działów nie jest straszna – dołącz do Naszego zespołu. Razem z nami czekają Cię nowe wyzwania, ciągły rozwój i zdobywanie nowego doświadczenia.

pracownik utrzymania ruchu

Przygotowaliśmy ofertę pracy na stanowisko pracownik utrzymania ruchu na wsi Ochmanów koło Krakowa dla kandydatów, którzy posiadają:

 • wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym
 • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych 
 • uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja – mile widziane 
 • podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, 
 • dobrą organizację pracy własnej 
 • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym 

Co zyskujesz dołączając do zespołu?

 • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u międzynarodowego pracodawcy (szacunek względem każdego pracownika wiąże się z utworzeniem doskonale zorganizowanego środowiska pracy)
 • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie
 • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. Nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności. Doceniamy najbardziej zaangażowanych pracowników.
 • Perspektywę rozwoju. Wdrażane są nowe technologie, a zakład stale się modernizuje, co wiąże się z twoim rozwojem i zdobywaniem doświadczenia i nowych umiejętności na stanowisko mechanik utrzymania ruchu.
 • Benefity pozapłacowe dla Ciebie i dla Twojej rodziny (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników)

Jak do nas dołączyć?

 • Wyślij aplikację — możesz zrobić to już teraz!
 • Poczekaj na kontakt od naszych rekruterów — na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Czekamy na Twoje zgłoszenie na stanowisko mechanik utrzymania ruchu. Kliknij przycisk “aplikuj”, by przejść do formularza zgłoszeniowego.
Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość.
Nasi pracownicy z działu Rekrutacji są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej agencji możesz zajrzeć pod te linki:

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy – zapraszamy do kontaktu. Więcej ofert pracy w podobnej branży znajdziesz na naszej stronie “dział utrzymania ruchu”

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https://bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.

Proces rekrutacji

Wysłanie zgłoszenia

Zadzwoń, napisz SMS lub kliknij na "aplikuj" w ogłoszeniu o pracę.

1
2

Rozmowa telefonicza

Rekruter zadzwoni do Ciebie, aby przeprowadzić rozmowę i umówić termin spotkania i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty pracy.

Spotkanie w siedzibie firmy

Zaprosimy Cię na krótką rozmowę i praktyczne testy weryfikujące Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

3
4

Decyzja o zatrudnieniu

O tym, czy otrzymasz ofertę pracy, dowiesz się od razu po spotkaniu.

Umowa o pracę

Podejmujesz pracę w oparciu o korzystną umowę o pracę.

5

Miejsce pracy

Ta oferta jest chwilowo wstrzymana, w każdej chwili możesz dołączyć CV do naszej bazy, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą w celu rekrutacji na podobne stanowisko.